O nas

 

Firma Nexoft Sp. z o.o. oferuje „Oprogramowanie szyte na miarę”. Od początku istnienia firmy jej pracownicy starają się łączyć innowacyjne technologie z nowoczesnymi technikami zarządzania, aby tworzyć rozwiązania szyte na miarę dla Klientów.

Firma Nexoft zajmuje się tworzeniem dedykowanych aplikacji internetowych dla klientów biznesowych: firm, organizacji i instytucji. Rozwiązania wprowadzane przez firmę to dostosowywane do indywidualnych potrzeb nowoczesne systemy informatyczne, które wielopłaszczyznowo wspierają funkcjonowanie organizacji w kluczowych dla nich obszarach.

Szerokie doświadczenie w zakresie projektowania rozwiązań organizacyjnych oraz współpracy z klientem końcowym sprawia, że pracownicy firmy są w stanie rozwiązywać nawet najpoważniejsze problemy administracyjne i biznesowe odbiorców. Z drugiej strony świetna znajomość technologii oraz procesu wytwarzania oprogramowania umożliwia szybkie budowanie efektywnych narzędzi informatycznych, które uzupełniają wdrażane przez firmę rozwiązania organizacyjne.

Jednym z silniejszych atutów firmy Nexoft jest stosowanie nowoczesnych technologii. Firma wyrosła na bazie fascynacji technologią informatyczną. Nexoft wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oferuje nowoczesne aplikacje mobilne dopasowane do potrzeb klienta.

Firmie Nexoft zależy na wejściu na nowe rynki zbytu. Poszukuje potencjalnych klientów na oferowane aplikacje mobilne, ale również liczy na rozpoczęcie współpracy z innymi firmami informatycznymi. Firma jest zainteresowana współpracą z podmiotami, które używają w swojej codziennej działalności aplikacji mobilnych.

 

 

Dotychczasowe doświadczenie firmy obejmuje przede wszystkim:

Konsulting, projektowanie i implementację systemów wspierających organizacje na poziomie operacyjnym i administracyjnym.

Projektowanie systemów typu CRM, Business Process/Documents Management.

Budowanie systemów bazodanowych oraz systemów kontrolno-pomiarowych dla przemysłu.

Oprogramowywanie urządzeń (pomiarowych, sterowniczych, modułów GSM) oraz integrację rozwiązań sprzętowych w naszych systemach.

Wykonywanie prac związanych z administracją systemami operacyjnymi, sieciami komputerowymi oraz serwisem oprogramowania.